Catering dietetyczny Top Dieta ul. Dzieci Warszawy 25a/39 02-495 Warszawa 798 290 390 e-mail: biuro@topdieta.pl

Dieta próbna

TRY&BUY

Wypróbuj Top Dietę i przekonaj się o jej licznych zaletach
dieta próbna catering dietetyczny Top Dieta Warszawa

Catering dietetyczny to nieoceniona pomoc w walce o wymarzoną sylwetkę, zmianę nawyków żywieniowych czy poprawę zdrowia i samopoczucia. Usługa ta z roku na rok cieszy się coraz większym powodzeniem, szczególnie wśród osób, które pragną zdrowo się odżywiać, jednak nie mają czasu na przygotowywanie pięciu pełnowartościowych posiłków każdego dnia.

Pomimo powszechnego wzrostu zainteresowania dietą z dowozem, wielu Klientów nie poznało jej jeszcze na tyle dobrze, by być przekonanym o chęci złożenia zamówienia.

Top Dieta wychodzi naprzeciw Ich oczekiwaniom, oferując opcję Try&Buy – dietę próbną w korzystnej cenie, która z pewnością pomoże Ci ostatecznie ocenić, czy catering dietetyczny jest rozwiązaniem odpowiednim dla Ciebie.

Wybierz program dietetyczny i kaloryczność diety, zapoznaj się z tabelą cen próbnej Top Diety, złóż zamówienie szybko oraz wygodnie za pośrednictwem formularza online bądź dzwoniąc do naszego konsultanta (798 290 390) i ciesz się swoją dietą próbną Try&Buy.

Przetestuj dietę próbną Try&Buy w atrakcyjnej, niższej od regularnej stawki za dzień Top DIety, cenie! Opcję Try&Buy zamówić możesz na jeden, dwa lub trzy dni, dzięki czemu przekonasz się ile korzyści niesie ze sobą dieta pudełkowa. Pamiętaj jednak, że dieta próbna nie podlega żadnym promocjom, a więc jej cena jest stała. Jeśli przed podjęciem decyzji o złożeniu zamówienia chciałbyś porównać ceny za pakiety dietetyczne Top Diety, przejdź do cennika.

Sprawdź obszar darmowej dostawy

Zamów dietę próbną

KALORYCZNOŚĆ DIETY
DIETA PRÓBNA TRY&BUY (1-3 DNI)
1000 kcal 42 zł
1300 kcal 42 zł
1500 kcal 42 zł
1800 kcal 42 zł
2100 kcal 50 zł
2500 kcal 50 zł
3000 kcal 50 zł