Catering dietetyczny Top Dieta ul. Dzieci Warszawy 25a/39 02-495 Warszawa 798 290 390 e-mail: biuro@topdieta.pl

Dieta Standard

DIETA STANDARDOWA

Wybierz dietę standardową i zmień swój sposób odżywiania na zdrowszy

Jak dowodzą liczne badania, dobrze zbilansowana optymalna dieta pomaga złagodzić wiele problemów zdrowotnych. Przede wszystkim wskazana jest jako dieta przy wysokim cholesterolu oraz dla osób cierpiących na zapalenie stawów i z wysokim ciśnieniem krwi. Dieta optymalna zmniejsza również zachorowalność na raka jelita grubego i cukrzycę. Dodatkowo, osoby stosujące dietę optymalną mają więcej energii do życia oraz lepiej radzą sobie z codziennym stresem.

W Top Diecie wierzymy, że zdrowe jedzenie to dobre jedzenie. Dlatego starannie komponujemy i z dbałością przygotowujemy dla naszych klientów pełnowartościowe i smaczne posiłki – śniadania, drugie śniadania, obiady, podwieczorki i kolacje. Do skorzystania z optymalnej diety zachęcamy wszystkie osoby, które prowadzą umiarkowanie aktywny tryb życia i pragnąć szybko zacząć cieszyć się efektami zdrowej diety.

Dieta standard catering dietetyczny Top Dieta Warszawa
Korzyści z zamówienia diety standardowej

Chcesz wrócić do prawidłowej wagi bez wyrzeczeń? W krótkim czasie zwiększyć odporność na infekcje? A może poprawić kondycję skóry i włosów, nie rezygnując ze smaku ulubionych produktów? Zamów już dziś optymalną dietę w Top Diecie w Warszawie. Dzięki połączeniu zrównoważonej, zdrowej diety i aktywności fizycznej, zaczniesz czerpać korzyści płynące ze zdrowego stylu życia, ciesząc się smakiem jedzenia.

W skład diety optymalnej wchodzą między innymi pożywne kanapki, kolorowe sałatki, pełnowartościowe obiady, dietetyczne desery i lekkie potrawy na kolacje. Duża różnorodność dań, umiejętny dobór składników i dbałość o każdy szczegół to gwarancja zdrowia i dobrego smaku dla wszystkich osób pragnących na dobre pożegnać zły cholesterol.

OBLICZ KALORIE

ZOBACZ CENNIK

SPRAWDŹ DOSTAWĘ

Szczegółowe informacje dotyczące diety standardowej

Dieta Standardowa to dieta zrównoważona (optymalna), która gwarantuje dostarczenie wszystkich składników odżywczych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Zgodnie z obecnymi zalecenia Instytutu Żywości i Żywienia składa się z 5 posiłków dziennie. Skomponowana jest tak aby 50-60% energii pochodziło z węglowodanów, które są podstawowym źródłem energii dla naszego organizmu.

W naszej diecie dominują produkty pełnoziarniste (razowe makarony, pełnoziarniste pieczywo), płatki, musli bez cukru a także orzechy, warzywa i owoce. To źródło najcenniejszych dla nas węglowodanów złożonych, a także błonnika niezbędnego dla prawidłowego funkcjonowania jelit. Ograniczyliśmy węglowodany proste do około 5-10%, zgodnie z rekomendacjami Światowej Organizacji Zdrowia.

Około 15-20% energii stanową białka, które są nie tylko elementem budulcowym organizmu, ale także biorą udział w wielu procesach biologicznych i immunologicznych. W TOP DIECIE Standardowej są to przede wszystkim białka pełnowartościowe takie jak jaja, mleko, produkty nabiałowe mięso i ryby, a także nasiona roślin strączkowych i orzechy. Tłuszcze stanowią około 25-35% energii. W dobrze zbilansowanej diecie, stanowią główne źródło nienasyconych kwasów omega 3 i omega 6. Dostarczane w pożywieniu w odpowiednich proporcjach maja działanie przeciwzapalne, przeciwnowotworowe, obniżają poziom złego cholesterolu i przeciwdziałają powstawaniu miażdżycy.

W naszej diecie dbamy również o utrzymanie równowagi kwasowo – zasadowej organizmu. Dlatego staramy się aby w posiłkach  było jak najwięcej warzyw i owoców mających działanie zasadotwórcze. Ograniczamy stosowanie soli zastępując ją świeżymi i suszonymi ziołami.

ZAMÓW SWOJĄ DIETĘ

Złóż zamówienie poprzez formularz online - szybko i wygodnie

SKONSULTUJ SIĘ Z NASZYM DIETETYKIEM

Dietetyk Top Diety pomoże Ci wybrać opcję najlepszą dla Ciebie - zadzwoń: 789 290 390