Catering dietetyczny Top Dieta ul. Dzieci Warszawy 25a/39 02-495 Warszawa 798 290 390 e-mail: biuro@topdieta.pl

Dieta Wege + Ryby

DIETA WEGETARIAŃSKA Z RYBAMI

Wybierz dietę wegetariańską z rybami i ciesz się lepszym zdrowiem oraz samopoczuciem

Dieta wegetariańska, wywodząca się najprawdopodobniej z Indii, zdobywa coraz szersze grono zwolenników. Nic dziwnego, chętnie sięgamy po nią nie tylko z powodów etycznych, ale również ze względu na pozytywny wpływ na zdrowie. Jak bowiem dowodzą liczne badania, dieta bez mięsa, dostarczając energię z tłuszczów roślinnych, zmniejsza ryzyko zawału serca czy udaru mózgu.

U jaroszy spożywających potrawy bez mięsa, zaobserwowano również mniejszą zapadalność na cukrzycę typu II. Jest to związane z jedzeniem produktów o niższym indeksie glikemicznym oraz produktów bogatych w błonnik w postaci pektyny i celulozy. Odpowiednio skomponowana dieta bez mięsa zapobiega w ten sposób otyłości i powiązanym z nią konsekwencjom.

Dieta wegetariańska z rybami catering dietetyczny Top Dieta Warszawa
Przygotowywane przez nas posiłki dla jaroszy są smaczne i zdrowe

Smaczna, zdrowa, kolorowa – te słowa najlepiej opisują dietę wegetariańską z okazjonalnym spożyciem ryb, dostępną w ofercie Top Dieta w Warszawie. Na odpowiednio skomponowane posiłki bez mięsa składają się różnorodne śniadania, drugie śniadania, obiady, podwieczorki i kolacje, w których rozsmakują się osoby o najbardziej wymagającym podniebieniu.

Nie jadasz czerwonego mięsa i drobiu? Chcesz przejść na zdrową dietę wegetariańską? Skorzystaj z oferty Top Dieta! W Warszawie przygotowujemy dla Ciebie wartościowe i smaczne posiłki bez mięsa na bazie roślin strączkowych, produktów zbożowych, przetworów mlecznych, owoców, warzyw i ryb. Gwarantujemy dostawę pełnowartościowych oraz różnorodnych dań bez mięsa

OBLICZ KALORIE

ZOBACZ CENNIK

SPRAWDŹ DOSTAWĘ

Szczegółowe informacje dotyczące diety wegetariańskiej z rybami

Dieta wegetariańska z okazjonalnym spożyciem ryb, to propozycja dla osób, które ze względów zdrowotnych lub smakowych nie preferują czerwonego mięsa i drobiu. Z diety wykluczono mięso czerwone i drób, a źródłem pełnowartościowego białka są jaja i produkty mleczne. W tym wariancie dietę wegetariańską wzbogacono w ryby. Są one źródłem niezbędnych dla zdrowia kwasów tłuszczowych omega-3, dlatego też jest to dieta o szczególnym wymiarze prozdrowotnym.

Dzięki zwiększonemu spożyciu produktów roślinnych osoby na diecie bezmięsnej, dostarczają organizmowi więcej potrzebnych węglowodanów złożonych, błonnika i witamin. Zawarte w owocach i warzywach antyoksydanty (witamina C, E i beta-karoten) chronią przed chorobami układu krążenia i nowotworami.

ZAMÓW SWOJĄ DIETĘ

Złóż zamówienie poprzez formularz online - szybko i wygodnie

SKONSULTUJ SIĘ Z NASZYM DIETETYKIEM

Dietetyk Top Diety pomoże Ci wybrać opcję najlepszą dla Ciebie - zadzwoń: 789 290 390