Catering dietetyczny Top Dieta ul. Dzieci Warszawy 25a/39 02-495 Warszawa 798 290 390 e-mail: biuro@topdieta.pl

Dieta Wege

DIETA WEGETARIAŃSKA

Wybierz dietę wegetariańską i ciesz się zdrowym menu bez konieczności spożywania mięsa

Korzyści płynące z zastosowania diety wegetariańskiej potwierdzone zostały wieloma badaniami naukowymi. Zgodnie z nimi, kuchnia wegetariańska dostarcza dużej ilości błonnika, odpowiedzialnego za odpowiednią pracę jelit, sprawną przemianę materii oraz obniżenie ryzyka zachorowania na cukrzycę typu II. U wegetarian niższy jest również poziom złego cholesterolu, odpowiedzialnego za występowanie zawału serca.

Jedzenie wegetariańskie przekłada się również na mniejszy wskaźnik masy ciała w porównaniu do osób spożywających mięso. Jest to związane ze zmniejszoną o 25 % ilością dostarczanych organizmowi tłuszczów. Jeśli dołączymy do tego niższe ciśnienie krwi, korzystny profil lipidowy oraz statystycznie dłuższe życie – dieta wegetariańska to zdrowy wybór.

Dieta wegetariańska catering dietetyczny Top Dieta Warszawa
Nasza dieta wegetariańska jest zdrowa i smaczna

Teraz dzięki Top Diecie dieta wegetariańska jest nie tylko zdrowa, ale również bardzo smaczna! Umiejętnie komponujemy i przygotowujemy wartościowe jedzenie dla wegetarian. Nasze śniadania, drugie śniadania, obiady, podwieczorki i kolacje powstają z kolorowych, świeżych i zdrowych produktów, pokrywając dzienne zapotrzebowanie kaloryczne i dostarczając nowych wrażeń smakowych.

Wśród dostarczanych przez Top Dietę potraw wegetariańskich znaleźć można pyszne pasty kanapkowe, kotleciki sojowe, pożywne zupy kremy, energetyczne koktajle i dietetyczne desery. Zapewniamy dużą różnorodność dań, która zaspokoi potrzeby największych smakoszy. Zamów już dziś, by cieszyć się dobrym smakiem i lepszym zdrowiem dzięki diecie wegetariańskiej!

OBLICZ KALORIE

ZOBACZ CENNIK

SPRAWDŹ DOSTAWĘ

Dla kogo dieta wegetariańska jest odpowiednia?

Dieta wegetariańska to idealna propozycja dla osób które z różnych powodów przestają jeść mięso i przetwory mięsne. Racjonalna dieta wegetariańska, według różnych organizacji żywieniowych, jest pełnowartościowa i możliwa do stosowania na wszystkich etapach życia.

To dieta bogata w produkty roślinne i uzupełniona produktami pochodzenia zwierzęcego, zapewnia dobre zdrowie i samopoczucie. Z diety wykluczono mięso i ryby, a źródłem pełnowartościowego białka są jaja i produkty mleczne.

Dzięki zwiększonemu spożyciu produktów roślinnych osoby na diecie bezmięsnej, dostarczają organizmowi więcej potrzebnych węglowodanów złożonych, błonnika i witamin. Zawarte w owocach i warzywach antyoksydanty (witamina C, E i beta-karoten) chronią przed chorobami układu krążenia i nowotworami.

ZAMÓW SWOJĄ DIETĘ

Złóż zamówienie poprzez formularz online - szybko i wygodnie

SKONSULTUJ SIĘ Z NASZYM DIETETYKIEM

Dietetyk Top Diety pomoże Ci wybrać opcję najlepszą dla Ciebie - zadzwoń: 789 290 390