Catering dietetyczny Top Dieta ul. Dzieci Warszawy 25a/39 02-495 Warszawa 798 290 390 e-mail: biuro@topdieta.pl

Dostawa diety

OBSZAR DARMOWEJ DOSTAWY

Sprawdź czy wybrany przez Ciebie adres znajduje się w granicach dostawy Top Diety

Top Dieta oferuje bezpłatne dostarczanie posiłków dietetycznych na terenie Warszawy i okolic. W naszym obszarze darmowej dostawy znajduje się ponad 20 lokalizacji, w tym wszystkie dzielnice stolicy oraz okoliczne miejscowości. Wraz z rozwojem marki granice te systematycznie będą się poszerzać. Obecnie nasi dostawcy poruszają się w obszarze całej Warszawy (Bemowa, Białołęki, Bielan, Mokotowa, Ochoty, Pragi, Rembertowa, Śródmieścia, Targówka, Ursusa, Ursynowa, Wawra, Wesołej, Wilanowa, Włoch, Woli, Żoliborza) oraz Góry Kalwarii, Konstancina, Łomianek, Piaseczna, Pruszkowa i Raszyna.

Złożone przez Ciebie zamówienie zostanie zrealizowane najpóźniej w ciągu dwóch dni po otrzymaniu dowodu wpłaty za wybrane przez Ciebie posiłki dietetyczne. Oznacza to, że w przypadku złożenia zamówienia w godzinach porannych oraz szybkiego dokonania przelewu za Top Dietę, już następnego dnia możesz spodziewać się dostawcy z Twoją zdrową dietą!

Nasi dostawcy rozwożą pakiety dietetyczne codziennie od poniedziałku do piątku, natomiast w każdą sobotę dostarczane są zestawy weekendowe, zawierające posiłki dietetyczne na sobotę i niedzielę. Dowozy realizowane są we wczesnych godzinach rannych, zgodnie z ustalonymi dla dostawców trasami. Nie musisz się jednak obawiać wczesnych pobudek, związanych z koniecznością odbioru pakietów. Dostawcy Top Diety chętnie wykorzystują kody do domofonów, kluczyki do klatek bądź współpracują ze stróżami na recepcji, dzięki czemu to Ty odbierasz swój catering dietetyczny kiedy tylko chcesz.

W trosce o wysoką jakość i gwarancje bezpiecznego transportu, Twoje pełnowartościowe oraz zdrowe dania zapakowaliśmy hermetycznie w pojemniki spełniające wszelkie wymogi przechowywania żywności, dzięki czemu posiłki są zawsze świeże. Pudełka te są przystosowane do podgrzewania w temperaturze do 120 stopni C. Zalecamy podgrzewanie dań w kuchence mikrofalowej, piekarniku lub gorącej wodzie.

Top Dieta umożliwia Klientom zawieszenie dowozu diet na krótki okres, co wiąże się z automatycznym przedłużeniem bieżącego zamówienia o liczbę zawieszonych dni. Pamiętaj jednak, by przekazać nam tą informację najpóźniej dzień wcześniej do godziny 10:00. W przypadku późniejszego kontaktu prośba nie zostanie uwzględniona.

W przypadku, gdy jesteś zainteresowany dostawą poza powyżej wymienionym obszarem darmowej dostawy zadzwoń do nas (798 290 390) lub napisz e-mail na adres: biuro@topdieta.pl. Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 17:00.

dostawy catering dietetyczny Top Dieta Warszawa

ZAMÓW SWOJĄ DIETĘ

Złóż zamówienie poprzez formularz online - szybko i wygodnie

Sprawdź aktualną tabelę cen za posiłki dietetyczne Top Diety

Przetestuj Top Dietę – zamów dietę próbną Try&Buy w niższej cenie