Catering dietetyczny Top Dieta ul. Dzieci Warszawy 25a/39 02-495 Warszawa 798 290 390 e-mail: biuro@topdieta.pl

CATERING DIETETYCZNY WARSZAWA

CATERING DIETETYCZNY TOP DIETA

Przekonaj się, jak wiele zyskasz wybierając dietę pudełkową

Top Dieta zupełnie odmieni Twoje postrzeganie trudnego, pełnego wyrzeczeń, nieoczekiwanych i nagłych zmian nastroju oraz spadku energii odchudzania. Gwarantujemy Ci, że jeśli zdecydujesz się na współpracę z naszą marką, szybko przekonasz się o licznych zaletach diety pudełkowej.

Pomożemy Ci w osiągnięciu Twojego wymarzonego celu – w zrzuceniu kilku kilogramów, zmianie nawyków żywieniowych, uzyskaniu jędrnej sylwetki czy poprawie samopoczucia. Otrzymasz 5 zdrowych i pełnowartościowych posiłków, składających się na wybrany przez Ciebie program dietetyczny oraz zgodnych z ustaloną kalorycznością. Nasz dostawca przywiezie je pod wskazany przez Ciebie adres, a z uwagi na fakt, że na etapie produkcji zostały one hermetycznie zapakowane, przez cały dzień będziesz mógł cieszyć się ich świeżością. Pudełka Top Diety możesz swobodnie podgrzewać, nie obawiając się o smak i jakość potraw.

Będąc na Top Diecie jesz zdrowo, różnorodnie i smacznie, nie licząc kalorii, a także oszczędzając czas, który musiałbyś poświęcić na przygotowanie 5 posiłków. Trudno Ci w to uwierzyć? Przekonaj się sam, testując Top Dietę w opcji Try&Buy!

dieta z dostawą do domu catering dietetyczny Top Dieta Warszawa

Nasze programy dietetyczne to nic innego, jak jadłospisy zawierające bądź wykluczające składniki pożywienia z danych grup, które każdego dnia przygotowujemy z ogromną pieczołowitością.

Wybierz program, który jest zgodny z Twoimi preferencjami odnośnie menu oraz z celem, jaki chcesz osiągnąć z Top Dietą.

Kaloryczność diety pudełkowej to istotny czynnik, który bezpośrednio wpływa na powodzenie założonego przez Ciebie planu, dlatego też zwracamy na niego szczególną uwagę.

Określ kaloryczność swoich dań dietetycznych lub skorzystaj z naszego kalkulatora kalorii i oblicz kaloryczność diety.

Nasi dostawcy rozwożą odpowiednio zapakowane posiłki dietetyczne w 23 lokalizacjach na terenie całej Warszawy i okolic, znajdujących się w obszarze darmowej dostawy.

Wybierz adres, pod którym chcesz odbierać swoją Top Dietę i ciesz się zdrowymi, świeżymi daniami przez cały dzień.

Klientom Top Diety udostępniamy wiele możliwości obniżenia ceny za catering dietetyczny, doskonale rozumiejąc ich potrzeby, a także dziękując w ten sposób za wybranie naszej marki.

Skorzystaj z jednej z aktualnie obowiązujących promocji lub dołącz do Programu Lojalnościowego Top Diety.

ZAMÓW SWOJĄ DIETĘ

Złóż zamówienie poprzez formularz online - szybko i wyodnie

SKONSULTUJ SIĘ Z NASZYM DIETETYKIEM

Dietetyk Top Diety pomoże Ci dobrać opcję najlepszą dla Ciebie - zadzwoń: 798 290 390