Catering dietetyczny Top Dieta ul. Dzieci Warszawy 25a/39 02-495 Warszawa 798 290 390 e-mail: biuro@topdieta.pl

O nas

CATERING DIETETYCZNY TOP DIETA

Dowiedz się więcej o naszej marce

Stworzyliśmy Top Dietę, aby zrewolucjonizować słowo „odchudzanie”.
Zależało nam na tym, by nasi Klienci przekonali się, że dieta nie musi oznaczać uczucia głodu lub rezygnacji ze smaku czy różnorodnego menu. Oferujemy plan posiłków, będący bardziej zdrową przyjemnością niż wyrzeczeniem.

Naszą misją jest poprawa zdrowia oraz samopoczucia Klientów. Dzięki odpowiedniemu żywieniu chcemy również sprawić, aby byli silni i pełni energii. Nasz zespół jest mocno zorientowany na Konsumenta, a składa się z kadry doświadczonych profesjonalistów – kucharzy oraz dietetyków, których celem jest zmiana stereotypu, przedstawiającego bycie na diecie jako karę.

W trosce o najwyższą jakość oferty zadbaliśmy o należyty dobór produktów, z których stworzone są nasze dania, a dzięki temu, że firma wyrosła na ponad dziesięcioletnim doświadczeniu w branży cateringowej, możemy zagwarantować naszym Konsumentom, iż wiemy jak pieczołowicie wybierać najbardziej wartościowe składniki pożywienia.

Wybierając Top Dietę możesz mieć pewność, że osiągnięcie idealnej wagi, zmiana nawyków żywieniowych czy poprawa samopoczucie okażą się znacznie łatwiejsze.

0
Fachowców tworzących zespół
0
Lokalizacje z darmową dostawą
0
Lat doświadczenia w branży

Doskonale rozumiemy również, że zmiana stylu życia na zdrowszy to nie tylko wdrażanie nowych nawyków żywieniowych, lecz także nauka systematycznej aktywności, dlatego też staramy się promować ćwiczenia fizyczne. Wspólnie z aktorką Anną Cieślak, która zgodziła się gościnnie wystąpić w naszym krótkometrażowym filmiku, pokazaliśmy jeden ze sposobów na rozpoczęcie walki o zdrowszą wersję siebie – połączenie wieczornego regularnego joggingu z dietą pudełkową zawsze oznaczać musi sukces.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą marką i zachęcamy do złożenia zamówienia na dietę pudełkową. Z myślą o Konsumentach, którzy jak dotąd nie mieli okazji współpracować z Top Dietą, stworzyliśmy również możliwość przetestowania diety w nieco niższej cenie, w opcji Try&Buy.

catering dietetyczny z Warszawy Top Dieta

Jesteśmy nowoczesną marką. Z chęcią wyglądamy w przyszłość, oczekując coraz to nowocześniejszych rozwiązań, jednocześnie nie wyrzucając z pamięci niezawodnych metod tradycyjnych, co pozwala nam jeszcze bardziej docenić zdobyte doświadczenie. Wciąż się rozwijamy, mając nadzieję, że ten licznik stale będzie pędził do przodu.

MÓWIĄ O NAS

Poznaj opinie Klientów na nasz temat

Świetny catering dietetyczny, różnorodne i smaczne posiłki, dostawcy punktualni, a jedzenie zawsze świeże. Dieta warta swojej ceny.

źródło: Facebook

Przemek Gruszfeld

Warszawa
Przemek Gruszfeld

Zróżnicowane posiłki, bardzo smaczne i sycące!

źródło: Facebook

Zuzanna Marchewka

Warszawa
Zuzanna Marchewka

Najlepszy catering w mieście, a korzystałem już z wielu.

źródło: e-mail

Jakub Blachucik

Góra Kalwaria
Jakub Blachucik

Rewelacyjne, uczciwe i profesjonalne podejście do klienta, nie wspominając o przepysznych i zdrowych posiłkach. Dieta, której można zaufać, firma, która dba o klienta, to zdecydowanie wyróżnia ją od innych ofertowanych na rynku (testowałam wiele). Polecam!

źródło: Facebook

Małgorzata Nowak

Warszawa
Małgorzata Nowak

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Masz pytania dotyczące naszej działalności? Wyślij do nas e-mail!