Catering dietetyczny Top Dieta ul. Dzieci Warszawy 25a/39 02-495 Warszawa 798 290 390 e-mail: biuro@topdieta.pl

Program Lojalnościowy

OFERTA DLA STAŁYCH KLIENTÓW

Dołącz do grona Stałych Klientów Top Diety i ciesz się indywidualnymi rabatami
Catering dietetyczny Top Dieta program lojalnościowy Warszawa

Program Lojalnościowy Top Diety to dodatkowa oferta skierowana do Stałych Klientów marki, którzy rozsmakowali się w naszych posiłkach dietetycznych. Specjalnie dla Nich stworzyliśmy trzy dodatkowe, stałe rabaty, przyznawane indywidualnie w zależności od długości okresu korzystania z naszego cateringu dietetycznego. Wysokość upustów zwiększa się wraz z kolejnymi zamówieniami na Top Dietę, a więc im dłużej z nami pozostaniesz, tym więcej możesz zaoszczędzić.

Program Lojalnościowy to nasz sposób na podziękowanie Konsumentom za wybranie Top Diety i obdarzanie nas zaufaniem przez tak długi czas. Dlatego właśnie zdecydowaliśmy, że program ten będzie łączył się ze stałymi promocjami udostępnianymi przez markę, chcąc zapewnić możliwie najwyższy upust, stanowiący wyjątkowe wyróżnienie.

Top Dieta nie wymaga od Klientów deklaracji dołączenia do Programu Lojalnościowego, doskonale rozumiejąc, iż nie każdy z nich ma czas na zapoznanie się z całą ofertą wybranej marki. Nowy Konsument, składając zamówienie na nasze diety, automatycznie zostaje wpisany do grona uczestników Programu Lojalnościowego i od pierwszego dnia z Top Dietą zbliża się do stałych rabatów.

W ramach Programu Lojalnościowego oferujemy trzy progi rabatowe, możliwe do osiągnięcia po przekroczeniu określonej liczby dni ze wszystkich dotychczasowych zamówień na Top Dietę. Pierwszym stałym rabatem jest 5% zniżki na całość zamówienia, a otrzyma go Klient, który będzie zamawiał nasze diety od 40 do 80 dni. 10% zniżki na swoje zamówienie otrzyma Konsument zamawiający nasze posiłki dietetyczne od 80 do 120 dni, natomiast 15% zniżki przysługuje każdemu Klientowi, który pozostał z naszą marką dłużej niż 120 dni.

SUMA DNI Z ZAMÓWIEŃ
WYSOKOŚĆ RABATU
powyżej 40 dni 5%
powyżej 80 dni 10%
powyżej 120 dni

15%

Zobacz aktualną tabelę cen

Sprawdź obszar darmowej dostawy

Zamów swoją dietę pudełkową

Program Lojalnościowy to oferta dla Klienta indywidualnego, co oznacza, że wszystkie uzyskane w jej ramach rabaty nie mogą zostać przeniesione na innego Konsumenta. Wyżej wymienione upusty nie podlegają również wymianie na gotówkę lub pakiety dietetyczne.

Top Dieta zastrzega sobie prawo do wydalenia z grona uczestników Programu Lojalnościowego Klientów, którzy nie będą regularnie uiszczać opłat za posiłki dietetyczne Top Diety bądź będą działać na szkodę firmy.