Catering dietetyczny Top Dieta ul. Dzieci Warszawy 25a/39 02-495 Warszawa 798 290 390 e-mail: biuro@topdieta.pl

Program Lojalnościowy

OFERTA DLA STAŁYCH KLIENTÓW

Dołącz do grona Stałych Klientów Top Diety i ciesz się indywidualnymi rabatami
Catering dietetyczny Top Dieta program lojalnościowy Warszawa

Program Lojalnościowy Top Diety to dodatkowa oferta skierowana do Stałych Klientów marki, którzy rozsmakowali się w naszych posiłkach dietetycznych. Specjalnie dla Nich stworzyliśmy trzy dodatkowe, stałe rabaty, przyznawane indywidualnie w zależności od długości okresu korzystania z naszego cateringu dietetycznego. Wysokość upustów zwiększa się wraz z kolejnymi zamówieniami na Top Dietę, a więc im dłużej z nami pozostaniesz, tym więcej możesz zaoszczędzić.

Program Lojalnościowy to nasz sposób na podziękowanie Konsumentom za wybranie Top Diety i obdarzanie nas zaufaniem przez tak długi czas. Dlatego właśnie zdecydowaliśmy, że program ten będzie łączył się z pozostałymi promocjami udostępnianymi przez markę, chcąc zapewnić możliwie najwyższy upust, stanowiący wyjątkowe wyróżnienie.

Top Dieta nie wymaga od Klientów deklaracji dołączenia do Programu Lojalnościowego, doskonale rozumiejąc, iż nie każdy z nich ma czas na zapoznanie się z całą ofertą wybranej marki. Nowy Konsument, składając zamówienie na nasze diety, automatycznie zostaje wpisany do grona uczestników Programu Lojalnościowego i od pierwszego dnia z Top Dietą zbliża się do stałych rabatów.

W ramach Programu Lojalnościowego oferujemy trzy progi rabatowe, możliwe do osiągnięcia po przekroczeniu określonej liczby dni ze wszystkich dotychczasowych zamówień na Top Dietę. Pierwszym stałym rabatem jest 5% zniżki na całość zamówienia, a otrzyma go Klient, który będzie zamawiał nasze diety od 40 do 80 dni. 10% zniżki na swoje zamówienie otrzyma Konsument zamawiający nasze posiłki dietetyczne od 80 do 120 dni, natomiast 15% zniżki przysługuje każdemu Klientowi, który pozostał z naszą marką dłużej niż 120 dni.

SUMA DNI Z ZAMÓWIEŃ
WYSOKOŚĆ RABATU
powyżej 40 dni 5%
powyżej 80 dni 10%
powyżej 120 dni

15%

Zobacz aktualną tabelę cen

Sprawdź obszar darmowej dostawy

Zamów swoją dietę pudełkową

Program Lojalnościowy to oferta dla Klienta indywidualnego, co oznacza, że wszystkie uzyskane w jej ramach rabaty nie mogą zostać przeniesione na innego Konsumenta. Wyżej wymienione upusty nie podlegają również wymianie na gotówkę lub pakiety dietetyczne.

Top Dieta zastrzega sobie prawo do wydalenia z grona uczestników Programu Lojalnościowego Klientów, którzy nie będą regularnie uiszczać opłat za posiłki dietetyczne Top Diety bądź będą działać na szkodę firmy.